Zákaznícka podpora:post@unipack.cz

Nové teplovzdušné pištole RIPACK

• Výrobca teplovzdušných pištolí RIPACK je francúzska firma SEFMAT založená už v roku 1922
  • SEFMAT bol jedným z prvých výrobcov, ktorí vyvinuli "teplovzdušnú pištoľ" napájanú plynom, určenú pre zmršťovanie tepelne zmrštiteľných vriec
  • Vynález patentu "studené trysky", ktorý odstraňuje riziko popálenia, zaistil spoločnosti RIPACK predné priečku na svetovom trhu
  • Patentovaný regulátor SecuriPack zaručuje bezpečnosť a neustále sleduje tlak v plynovej fľaši a tlak vo vašom zariadení. Zistenie poruchy vedie k automatickému uzavretiu plynu. Okrem toho bude automaticky detekovať tlak v plynovej fľaši a môže prerušiť prívod plynu.
  • Firma UNIPACK zabezpečuje revízie pištoľou, servis, predaj náhradných dielov, záruku a podporu pre teplovzdušné pištole RIPACK už od roku 1991.

Nový modelový rad

• Základný RIPACK 2100 - Teplovzdušná pištoľ Ripack 2100 je kvalitným, spoľahlivým a bezpečným nástrojom pre nízky rozpočet, ktorá Vám umožní veľmi dobre začať s balením v zmršťovacím svete alebo pri nízkych kapacitách s menším množstvom paliet. Vďaka stálemu výkonom 40 kW sa veľmi ľahko používa a je vhodná pre zmršťovanie fólií až do 150 mikrónov.
  • Štandardný RIPACK 2500 - Určený pre pravidelné potreby zmršťovanie a je ideálnym nástrojom k ochrane vašich paliet. Vďaka nastaviteľnému výkonu sa prispôsobí hrúbke vašich fóliou. Kompaktný a ľahký Ripack 2500 je vybavený technológiou "studené trysky", ktorá zaručuje bezkonkurenčnú bezpečnosť. Vďaka inovatívnemu systému rýchlej výmeny rozdeľovača bez použitia nástrojov môžete ťažiť zo spoľahlivé a robustné zatavovacie pištole.
  • Výkonný a všestranný RIPACK 3000 - Ripack 3000 je najpružnejšie zmršťovacie pištole z nášho sortimentu, ktorá je vhodná pre všetky vaše baliace práce. Vďaka nastaviteľnému výkonu je vhodný pre intenzívne používanie. Možno ho použiť všade a ľahko sa s ním manipuluje. Bude vás nasledovať vo všetkých typoch terénu, pre balenie paliet, zazimovanie lodí a ochrane veľkej škály nesúrodých priemyselných produktov a tovaru.

Vysoká úroveň bezpečnosti

• Zmršťovacia pištoľ Ripack 3000 je vybavená regulátorom SecuriPack a ťaží z najrozvinutejšie úrovne bezpečnosti tohto typu náradia. Náš regulátor SecuriPack zaručuje vašu bezpečnosť a neustále sleduje tlak v plynovej fľaši a tlak vo vašom zariadení. Zistenie poruchy vedie k automatickému uzavretiu plynu. Okrem toho bude automaticky detekovať tlak v plynovej fľaši a môže prerušiť prívod, pokiaľ to nie je správne.
  • Tepelný difúzor z nerezovej ocele zostáva chladný aj pri dlhšom používaní (svetový patent), čím predchádza riziku popálenia priamym kontaktom.
  • Ripack je najrýchlejší zmršťovacia pištoľ na súčasnom trhu. Vďaka teplu pulzovanému krátkym a tuhým plameňom je sila zvládnutá. Táto kvalita ohrevu uľahčuje balenie do zmršťovacej fólie, na rozdiel od nevhodných horákov s dlhými, mäkkými alebo príliš koncentrovanými plamene. Sila Ripacku je rozptýlená ako ventilátor, aby pokryla najväčšiu plochu.
  • Vďaka nastaviteľnému výkonu, ktorý je vhodný pre stredné až intenzívne použitie, umožňuje pracovať aj na menších výrobkoch alebo s tenšie fóliou.

Príslušenstvo RIPACK

• Balenie obsahuje - regulátor tlaku, doťahovacie kľúč, pištoľ Ripack 2100,2500 alebo 3000, 8 metrov hadice, konektor, manuál a brašna
  • Voliteľne - Praktický vozík s držiakom na pištoľ a na fľašu
  • Voliteľne - Nástavce pre predĺženie hubice 0,57-2,03 m
  • Voliteľne - Nástenný odvíjač hadica s kapacitou 15 m
  • Voliteľne - Odvíjač fólie pre výrobu vriec pomôcť pištole MULTICOVER 940/950
  • Voliteľne - Odvíjač fólie pre výrobu vriec pomôcť impulzné zváračky MULTICOVER 960
  • Voliteľne - Masívne odvíjač fólie pre umiestnenie 2 veľkých rolí MULTICOVER 9503
  • Voliteľne - Nadstavec CALPACK pre rýchle zatavenie fólie pod paletou

Prehľad modelového radu RIPACK

Názov produktu RIPACK 2000 RIPACK 2200 RIPACK 2100 - Nové RIPACK 2500 - Nové RIPACK 3000 - Nové
Tlak (bar) 1,5-3,5 1,5-3,5 2,5 1,5-3 1,5-3,5
Výkon (kW) 27-55 40-72 40 40-60 45-80
Spotreba plynu (kg/h) 2,1-4,02 2,9-5,2 2,6 2,2-4 3,06-5,41
Hlučnosť (dbA) ˂ 85 ˂ 85 ˂ 85 ˂ 85 ˂ 85
Váha (kg) 1,160 1,160 0,930 0,975 1,180
Energetický zdroj Propan Propan Propan Propan Propan
Iný energetický zdroj Zemný plyn - opt. Zemný plyn - opt. NIE NE Zemní plyn - opt.
Patent studené hubice ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO ANO
Regulátor tlaku ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO ANO
Otáčanie hubice 90 360 NIE NIE 360
Možnosť predĺženia NIE ANO NIE NIE ANO
Bezpečnostný zapaľovač NIE NIE NIE NIE ANO
Čas pre výmenu zapaľovača 30 min. 30 min. 15 sec. 15 sec. 15 sec.