Servis

Jak pracujeme

Cenová nabídka
a termín opravy
Vaše
objednávka
Strojky
- Oprava na centrále
Stroje
- Výjezd technika

Čo ponúkame

  • Záručný a pozáručný servis baliacich zariadení
  • Inštalácia, uvedenie do prevádzky, zaškolenie obsluhy
  • Predaj a dodávky náhradných dielov
  • Opravy ručných páskovacích strojčekov
  • Opravy páskovacích a ovinovacích strojov
  • Plánované odstávky a servis baliacich liniek
  • Opravy agregátov, pravidelné preventívne kontroly

Kontakt na specialisty

Vedoucí servisního střediska

UNIPACK Třinec
Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)

Martin Brenkus

+420 773 072 054

brenkus@unipack.cz

Objednávky servisu

UNIPACK Třinec
Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)

Jan Labuda

+420 737 238 088

labuda@unipack.cz

Objednávky náhradních dílů - Technická podpora

UNIPACK Třinec
Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)

Ing. Pavel Balcar

+420 737 238 086

balcar@unipack.cz

Opravy ručných páskovačov

Pri predaji nového páskovače strojček otestujeme a nastavíme na požadovaný typ viazacie pásky. V priebehu prevádzky je nutné dbať na správny spôsob ovládania zariadení a na pravidelnú údržbu a čistenie, ktoré je uvedené v priloženom návode na obsluhu a čím je podmienený záručný servis. V prípade poruchy prosím volajte naše servisné stredisko. Je možné že sa problém vyrieši aj po telefóne, mnohokrát sa to stáva. Ak nie, pošlite prosím strojček do servisného strediska v Třinci. Po obdržaní strojčeka Vám zašleme cenovú ponuku na opravu a navrhovanú výmenu náhradných dielov a potom sa môžete rozhodnúť či opravovať alebo nie. U záručných opráv Vás budeme informovať v akom stave sa záruka nachádza a ak je všetko v poriadku oprava je zadarmo s výnimkou opotrebiteľných dielov.

Vykonávame opravy ručných páskovačov značiek Orgapack, Strapex, Fromm, Josef Kihlberg, Transpak, Cyklop, Signode, Maillis, Feifer a mnohé další.

Servis páskovacích strojů

Pri predaji nového páskovacieho stroja každý stroj otestujeme a nastavíme na požadovaný typ viazacie pásky. V cene stroja je tiež uvedenie do prevádzky servisným technikom UNIPACK a zaškolenie obsluhy. Servisný technik Vás upozorní na dôležité veci, ktoré je nutné dodržiavať a ako sa o stroj starať, aby bola dodržaná záruka a aby stroj čo najdlhšie bezproblémovo pracoval. V prípade poruchy stroja prosím volajte servisné stredisko. Nachystajte si prosím typ stroja a výrobné číslo, najlepšie keď vyfotíte výrobný štítok stroja aby sme sa mohli rýchlo zorientovať. Počkajte prosím na cenovú ponuku výjazde technika a hodinovej sadzby. Ak je to urgentná oprava neváhajte sa technika na všetko opýtať.

Vykonávame opravy baliacich strojov značiek Mosca, Transpak, Robopac, ATS TAnner, COM, Orgapack, Strapex, Fromm, Josef Kihlberg, Transpak, Cyklop, Signode, Maillis, Feifer a mnohé další.

Opravy ovinovacích strojov

Pri predaji nového ovinovacieho stroja každý stroj otestujeme a nastavíme na požadovaný typ strojné stretch fólie. V cene stroja je tiež stretch fólie, uvedenie do prevádzky servisným technikom UNIPACK a zaškolenie obsluhy. Servisný technik inštaluje stroj, uvedie ho do prevádzky a upozorní Vás na dôležité veci, ktoré je nutné dodržiavať a ako sa o stroj starať, aby bola dodržaná záruka a aby stroj čo najdlhšie bezproblémovo pracoval. V prípade poruchy stroja prosím volajte servisné stredisko. Nachystajte si prosím typ stroja a výrobné číslo, najlepšie keď vyfotíte výrobný štítok stroja aby sme sa mohli rýchlo zorientovať. Počkajte prosím na cenovú ponuku výjazde technika a hodinovej sadzby. Ak je to urgentná oprava neváhajte sa technika na všetko opýtať.

Vykonávame opravy ovinovacích strojov značkyRobopac a ďalších, ale ostatné značky je nutné konzultovať s technickou podporou.

Repasy agregátů

Vykonávame pravidelné kontroly zváracích agregátov a to v rámci plánovanej odstávky baliacich liniek, v rámci prestávok alebo agregát vymeníme za iný a Váš odvezieme na opravu do nášho servisného strediska v Třinci. V prípade že nie je možné Vašu výrobnú linku zastaviť sme schopní zapožičať náhradný agregát, alebo Vám druhý agregát ponúknuť na predaj.

Vykonávame tiež celkové Repaše agregátov rôznych značiek, je nutné sa vždy dohovoriť konkrétne.

Kontaktný formulár

Nevyplňujte toto pole: