Zákaznícka podpora:post@unipack.cz

Servis

Ako pracujeme

Cenová ponuka
a termín opravy
Vaša
objednávka
Strojčeky
- Oprava na centrále
Stroje
- Výjazd technika

Čo ponúkame

  • Záručný a pozáručný servis baliacich zariadení
  • Inštalácia, uvedenie do prevádzky, zaškolenie obsluhy
  • Predaj a dodávky náhradných dielov
  • Opravy ručných páskovacích strojčekov
  • Opravy páskovacích a ovinovacích strojov
  • Plánované odstávky a servis baliacich liniek
  • Opravy agregátov, pravidelné preventívne kontroly

Kontakt na špecialistov

Vedúci servisného strediska

UNIPACK Třinec
Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)


Ing.Michal Kendzior

+420 773 072 054

kendzior@unipack.cz

Objednávky náhradných dielov 

UNIPACK Třinec
Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)


Radka Gavendová

+420 737 238 086

gavendova@unipack.cz

Opravy ručných páskovačov

Pri predaji nového páskovacieho strojčeka, každý strojček otestujeme a nastavíme na požadovaný typ viazacej pásky. V priebehu prevádzky je nutné dbať na správny spôsob ovládania zariadení a na pravidelnú údržbu a čistenie, ktoré je uvedené v priloženom návode na obsluhu a čím je podmienený záručný servis. V prípade poruchy prosím volajte naše servisné stredisko. Je možné že sa problém vyrieši aj po telefóne, mnohokrát sa to stáva. Ak nie, pošlite prosím strojček do servisného strediska v Třinci. Po obdržaní strojčeka Vám zašleme cenovú ponuku na opravu a navrhovanú výmenu náhradných dielov a potom sa môžete rozhodnúť, či strojček dáte opraviť, alebo nie. U záručných opráv Vás budeme informovať v akom stave sa záruka nachádza a ak je všetko v poriadku oprava je zadarmo s výnimkou opotrebiteľných dielov.

Vykonávame opravy ručných páskovačov značiek Orgapack, Strapex, Fromm, Josef Kihlberg, Transpak, Cyklop, Signode, Maillis, Feifer a mnohé dalšie.

Servis páskovacích strojov

Pri predaji nového páskovacieho stroja, každý stroj otestujeme a nastavíme na požadovaný typ viazacej pásky. V cene stroja je tiež uvedenie do prevádzky servisným technikom UNIPACK a zaškolenie obsluhy. Servisný technik Vás upozorní na dôležité veci, ktoré je nutné dodržiavať a ako sa o stroj starať, aby bola dodržaná záruka a aby stroj čo najdlhšie bezproblémovo pracoval. V prípade poruchy stroja prosím volajte servisné stredisko. Nachystajte si prosím typ stroja a výrobné číslo, najlepšie, ak odfotíte výrobný štítok stroja, aby sme sa mohli rýchlo zorientovať. Počkajte prosím na cenovú ponuku výjazdu technika a hodinovej sadzby. Ak je to urgentná oprava neváhajte sa technika na všetko opýtať.

Vykonávame opravy baliacich strojov značiek Mosca, Transpak, Robopac, ATS TAnner, COM, Orgapack, Strapex, Fromm, Josef Kihlberg, Transpak, Cyklop, Signode, Maillis, Feifer a mnohé dalšie.

Opravy ovinovacieho stroja

Pri predaji nového ovinovacieho stroja, každý stroj otestujeme a nastavíme na požadovaný typ strojnej stretch fólie. V cene stroja je tiež stretch fólia, uvedenie do prevádzky servisným technikom UNIPACK a zaškolenie obsluhy. Servisný technik inštaluje stroj, uvedie ho do prevádzky a upozorní Vás na dôležité veci, ktoré je nutné dodržiavať a ako sa o stroj starať, aby bola dodržaná záruka a aby stroj čo najdlhšie bezproblémovo pracoval. V prípade poruchy stroja prosím volajte servisné stredisko. Nachystajte si prosím typ stroja a výrobné číslo, najlepšie, keď vyfotíte výrobný štítok stroja, aby sme sa mohli rýchlo zorientovať. Počkajte prosím na cenovú ponuku výjazdu technika a hodinovej sadzby. Ak je to urgentná oprava neváhajte sa technika na všetko opýtať.

Vykonávame opravy ovinovacích strojov značkyRobopac a ďalších, ale ostatné značky je nutné konzultovať s technickou podporou.

Repasy agregátov

Vykonávame pravidelné kontroly zváracích agregátov a to v rámci plánovanej odstávky baliacich liniek, v rámci prestávok alebo agregát vymeníme za iný a Váš odvezieme na opravu do nášho servisného strediska v Třinci. V prípade, že nie je možné Vašu výrobnú linku zastaviť sme schopní zapožičať náhradný agregát, alebo Vám druhý agregát ponúknuť na predaj.

Vykonávame tiež celkové Repaše agregátov rôznych značiek, je nutné sa vždy dohovoriť konkrétne.

Kontaktný formulár

Nevyplňujte toto pole: