Zákaznícka podpora:post@unipack.cz

Kontakty

Centrála
Objednávky
Servis
Fakturácia

Sídlo spoločnosti

UNIPACK
Nebory 461, 739 61 Třinec

Tel.: +420 558 323 742
E-shop: +421 911 207 573
Mobil: +420 739 204 771

E-mail: post@unipack.cz
Web: www.unipack.sk

Fakturačné údaje

Milan Ligocki
Sadová 256, 739 61 Třinec
IČ: 41057155
DIČ: CZ6005270568

Bankové spojenie: UniCredit Bank Czech and Slovakia a.s.
Mena účtu: EUR
IBAN: SK8411110000001001947006
SWIFT: UNCRSKBXXXX

Kde pôsobíme

Naši predajcovia

Bratislava, B.Bystrica, Košice

Poľná 15A
903 01 Senec (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Jiří Navrátil

navratil@unipack.sk

+421 944 364 580

Žilina, Trenčín, Prešov

Námestie Slovenskej rep. 23
014 01 Bytča (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Tomáš Durec

durec@unipack.sk

+421 911 207 573

Moravskoslezský kraj

Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Michael Zuček

zucek@unipack.cz

+420 730 895 500

Jihomoravský kraj

Jaselská 1967/6
750 02 Přerov (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Ing. Miloslav Kolář

kolar@unipack.cz

+420 737 238 094

Stredné Čechy, Praha

Klokočka office centrum
Karlovarská 814
163 00 Praha 6 - Řepy (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Jiří Šubotník

subotnik@unipack.cz

+420 773 072 055

Južné Čechy

U kapličky 246
370 07 České Budějovice (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Martin Piskač

piskac@unipack.cz

+420 773 072 052

Severné Čechy

Kollárova 11
301 00 Plzeň (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Jiří Otta

otta@unipack.cz

+420 739 204 773

Východné Čechy

Hořická 283
500 02 Hradec Králové (Mapa)

Kontakt na obchodníka

Bc. Arnošt Kavka

kavka@unipack.cz

+420 770 189 046

Oddelenia firmy

Obchod

Ing. Oto Toman

E-mail: toman@unipack.cz
Tel.: +420 737 238 092

Servis

Martin Brenkus

E-mail: brenkus@unipack.cz
Tel.: +420 773 072 054

Výroba pások

Ing. Dušan Rejthar

E-mail: rejthar@unipack.cz
Tel.: +420 739 204 770

Výroba baliacích liniek

Jakub Ligocki

E-mail: ligocki.j@unipack.cz
Tel.: +420 739 204 777

Logistika

Stanisław Wacławik

E-mail: waclawik@unipack.cz
Tel.: +420 737 238 084

Sklad

Květa Pyszková

E-mail: pyszkova@unipack.cz
Tel.: +420 773 072 057

Marketing

Karin Ligocká

E-mail: ligocka@unipack.cz
Tel.: +420 737 238 081

Fakturácia

Halina Temelová

E-mail: temelova@unipack.cz
Tel.: +420 730 895 503

Kontaktný formulár

Nevyplňujte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie