Zákaznícka podpora:post@unipack.cz

Nová internetová prezentácia firmy UNIPACK

 

Nová internetová prezentácia firmy

Dnes 1.7. 2020 spúšťame novú internetovú prezentáciu firmy UNIPACK. Je to už štvrtá v poradí za celú históriu našej firmy a teraz bude spĺňať všetko na čo ste na internete zvyknutí. Samozrejmosťou je ochrana osobných údajov, záruka na produkty, maximálna predajná aj popredajná podpora, ale hlavne budete nakupovať rokmi preverené produkty. A aj keď teda ponúkame aj servis a náhradné diely, naše produkty sú výsledkom 30 ročných skúseností.

Predaj a poradenstvo

Naša internetová prezentácia má opäť formát E-shopu, aj keď naše zameranie zďaleka presahuje predaj drobného náradia a baliaceho materiálu. Je to hlavne z toho dôvodu, že tento formát ponúka určitý jednoduchý prehľad o produktoch, ktoré ponúkame a výrobok sa zakúpiť nedá, ale je možné si vybrať predajcu, ktorý Vám s produktom poradí. Naši obchodní zástupcovia sú pripravení Vám pomôcť s nákupom nielen internetových položiek, ale aj poradiť, ak potrebujete nejaké špeciálne balenie a sú tiež pripravení ponúknuť Vám množstevné a iné zľavy presahujúce rámec e-shopu.

Kontakt priamo na špecialistov

Na špeciálnych prezentačných stránkach, ktoré nájdete v hlavnom červenom paneli akou sú Automatizácia, Výroba pásky a Servis, sa môžete bližšie zoznámiť s tým čo všetko robíme a môžete tiež priamo kontaktovať špecialistov z tohto oddelenia. Na stránke kontakt potom nájdete vyčerpávajúce kontaktné informácie o našej firme a pobočkách.