Zákaznícka podpora:post@unipack.cz

Nová internetová prezentácia firmy UNIPACK

 

Nová internetová prezentácia firmy

Dnes 1.7. 2020 spúšťame novú internetovú prezentáciu firmy UNIPACK. Je to už štvrtá v poradí za celú históriu našej firmy a teraz bude spĺňať všetko na čo ste na internete zvyknutí. Samozrejmosťou je ochrana osobných údajov, záruka na produkty, maximálna predajná aj popredajná podpora, ale hlavne budete nakupovať rokmi preverené produkty. A aj keď teda ponúkame aj servis a náhradné diely, naše produkty sú výsledkom 30 ročných skúseností.

Predaj a poradenstvo

Naša internetová prezentácia má opäť formát E-shopu, aj keď naše zameranie zďaleka presahuje predaj drobného náradia a baliaceho materiálu. Je to hlavne z toho dôvodu, že tento formát ponúka určitý jednoduchý prehľad o produktoch, ktoré ponúkame a výrobok sa zakúpiť nedá, ale je možné si vybrať predajcu, ktorý Vám s produktom poradí. Naši obchodní zástupcovia sú pripravení Vám pomôcť s nákupom nielen internetových položiek, ale aj poradiť, ak potrebujete nejaké špeciálne balenie a sú tiež pripravení ponúknuť Vám množstevné a iné zľavy presahujúce rámec e-shopu.

Kontakt priamo na špecialistov

Na špeciálnych prezentačných stránkach, ktoré nájdete v hlavnom červenom paneli akou sú Automatizácia, Výroba pásky a Servis, sa môžete bližšie zoznámiť s tým čo všetko robíme a môžete tiež priamo kontaktovať špecialistov z tohto oddelenia. Na stránke kontakt potom nájdete vyčerpávajúce kontaktné informácie o našej firme a pobočkách.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie