Páskovací stroj TP 201 - s krytom

Neohodnotené
€848,55 / ks
Skladem (5 ks)
Páskovací stroj TP 201 je univerzálny poloautomatický páskovací stroj určený pre páskovanie balíkov a produktov ľubovoľných veľkostí, ktoré je možné umiestniť na pracovnú dosku stroja. Páskovací stroj TP 201 má navyše krytý odvíjač pásky pre príliš prašné prevádzky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Páskovací stroj TP 201 s krytom je cenovo dostupný a kompaktný poloautomatický páskovací stroj. TP-202 je navrhnutý pre všeobecné účely a môže spĺňať rôzne požiadavky. Tento páskovací stroj nakúpi celosvetovo 10 000 zákazníkov, preto ho nazývame pánom spoľahlivé.

Páskovací stroj TP 201 je mobilné zariadenie vhodné predovšetkým pre malé produkcie s nízkou mierou páskovanie. Hlavné prednosti páskovacieho stroja sú: mechanická regulácia utiahnutie viazacie pásky, elektronická regulácia dĺžky vysunutia pásky, jednoduchá konštrukcia, nerezová pracovná doska, jednoduchá obsluha stroja, veľkosť páskovaného produktu nie je obmedzená vodiacim rámom a v neposlednom rade tiež výborná cena. TP 201 je spoľahlivý páskovací stroj, ktorý sa svojou cenou nemá v kategórii poloautomatov konkurencii. Páskovacie stroje TP 201 majú GS a CE, firma UNIPACK je certifikovaná ISO 9001 a záručný aj pozáručný servis zabezpečuje tím servisných technikov UNIPACK.

výhody stroja
  • Vysoký technický štandard a jednoduchý dizajn
  • Jednoduchá obsluha, ľahká údržba
  • Sklopná horná doska z nerezovej ocele
  • Mechanické ovládanie vonkajšieho napätia
  • Pevná kolieska s brzdou
  • Energeticky efektívne, motor beží iba podľa potreby
  • Cenovo dostupný pre každý rozpočet
  • preukázaná kvalita

technické parametre

Typ páskovacieho stroja: bez rámu (poloautomatický)
Druh viazacej pásky: PP - Polypropylénová
Šírka viazacej pásky: 6-15.5 mm
Výkon stroja: až 30 cyklov za minútu
Spôsob spojenia pásky: zvarenie - výhrevné teliesko
Hmotnosť stroja: 90 kg
Pracovná výška: 760 mm
Sila utiahnutia viazacej pásky: 15-45 kg
Prevádzkové napätie: 110V, 220V, 230V - 50 / 60Hz - 1PH
Minimálny rozmer produktu: 80x30 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Ekonomické páskovacie stroje
Hmotnosť: 10 kg
Šířka použitelné pásky: 6-15,5 mm
Typ stroje: Stolní
Velikost produktu: Neomezená

Páskovací stroj TP 202

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: