Zákaznícka podpora:post@unipack.cz

Ovinovacie stroje TECHNOPLAT SK a CW

Kód: TECHNOPLAT CS FR
Neohodnotené
Značka: ROBOPAC
€0,01 / ks €0,01 vrátane DPH

Zvoľte variant

Ovinovacie stroje TECHNOPLAT SK a CW sú automatické baliace stroje a predstavujú inovatívne riešenia plne automatického balenia paliet. Ovinovacie stroje sú vybavené úchopovou, rezacie a zahladzovacej jednotkou vo verzii SK a vo verzii CW navyše zváračkou fólie, ktorá zaistí bezpečne zavarenie konca fólie na palete.

Detailné informácie

Ovinovací stroj: TECHNOPLAT CS FR - se zahlazovací jednotkou CS, mechanickým napínáním fólie FR a ovládáním napínání z ovládacího panelu
Na dotaz | TECHNOPLAT CS FR
€0,01 / ks
€0,01 vrátane DPH
Ovinovací stroj: TECHNOPLAT CS PDS - se zahlazovací jednotkou CS, s fixním předepínáním fólie 250% a ovládáním napínání z ovládacího panelu
Na dotaz | TECHNOPLAT CS PDS
€0,01 / ks
€0,01 vrátane DPH
Ovinovací stroj: TECHNOPLAT CS PVS - se zahlazovací jednotkou CS, s variabilním předepínáním fólie 0-400% a ovládáním napínání i předepínání z ov
Na dotaz | TECHNOPLAT CS PVS
€0,01 / ks
€0,01 vrátane DPH
Ovinovací stroj: TECHNOPLAT CW FR - se svařovací jednotkou CW, s mechanickým napínáním fólie FR a ovládáním napínání z ovládacího panelu
Na dotaz | TECHNOPLAT CW FR
€0,01 / ks
€0,01 vrátane DPH
Ovinovací stroj: TECHNOPLAT CW PDS - se svařovací jednotkou CW, s fixním předepínáním fólie 250% a ovládáním napínání z ovládacího panelu
Na dotaz | TECHNOPLAT CW PDS
€0,01 / ks
€0,01 vrátane DPH
Ovinovací stroj: TECHNOPLAT CW PVS - se svařovací jednotkou CW, s variabilním předepínáním fólie 0-400% a ovládáním napínání i předepínání z ovlá
Na dotaz | TECHNOPLAT CW PVS
€0,01 / ks
€0,01 vrátane DPH

Podrobný popis

R-CONNECT

R-Connect je inovatívny systém značky ROBOPAC, ktorý je možné voliteľne objednať k stroju hneď, alebo v budúcnosti. Systém odosiela všetky technické informácie o stroji a balíkoch cykloch v reálnom čase a sprístupňuje ich v cloude spolu so štatistikami, ktoré potom možno použiť prostredníctvom jednoduchého internetového pripojenia z akéhokoľvek zariadenia (PC, tablet, smartphone atď.). Hlavnými cieľmi získanými pomocou R-Connect sú optimalizácia výroby, hodnotenie výkonu stroja, overenie parametrov výroby, štatistické monitorovanie spotreby fólie s možnosťou programovania a úpravy cyklov balenie, analyzovanie dát prostredníctvom integrovaného systému riadenia a údržba plánov; rýchle riešenie, a to aj preventívne, prostredníctvom signálov zasielaných uvedeným strojom predajcovi alebo priamo servisnému technikovi UNIPACK, ktorý tak môže dosiahnuť rýchle a presné diagnostiky a poskytnúť vzdialenej zásahy alebo zásahy na mieste, čím výrazne zníži prestoje stroja a cenu opravy.

Dotykový ovládací panel

Ovládací panel je mozgom Technoplatu, tu leží srdce stroje a technológie ROBOPAC, tj. Viacúrovňové ovládanie. Grafické rozhranie najnovšej generácie umožňuje jednoduché a okamžité použitie všetkých dostupných funkcií. Vysoko výkonná 7-palcová farebná dotyková obrazovka s ikonami špeciálne navrhnutými a vytvorenými spoločnosťou ROBOPAC viedla k implementácii funkcie multilevel CONTROL.

Rezací jednotka SK

Ovinovací stroj TECHNOPLAT CS je vybavený automatickou úchopovou, rezacie a zahladzovacej jednotkou fólie typu CS.

Zváracie jednotka CW

Ovinovací stroj TECHNOPLAT CW je vybavený automatickou úchopovou, rezacie a zváracie alebo zahladzovacej jednotkou fólie typu CW.

Ovinovacie jednotka FR

FR je napínacie ovinovacie jednotka s elektromagnetickou brzdou na vratnom valci. Sila napínania je nastaviteľná z ovládacieho panela 0-100%. Na začiatku cyklu je k dispozícii brzdová spojka pre ľahké zavedenie fólie na základňu palety. Elektromagnetická prachová brzda zaisťuje vysoko presnú kontrolu brzdného momentu a nevyžaruje žiadny znečisťujúce materiál.

Ovinovacie jednotka PDS

Ovinovacie jednotka PDS je fixná predpínacie systém, ktorý nepredpínajte stetch fóliu medzi dvoma valcami v stroji ešte pred ovinovaním palety a tým sa fólia šetrí a nepôsobí žiadnym ťahom na produkt. Štandardná hodnota predpínanie je stanovená na 250% ale možné voliteľne zmeniť na 150,200 alebo 300% .Táto predpínacie jednotka (pre-stretch) je ďalej doplnená o druhý napínací systém (stretch) 0-100%, ktorý fóliu ďalej prepína, ale teraz sa reguluje napínanie medzi paletou a ovinovacie jednotkou (ťah na paletu) a to z ovládacieho panela pomôcť elektromagnetickej brzdy prvého valca.

Ovinovacie jednotka PVS

Ovinovacie jednotka PVS je najmodernejšia variabilný predpínacie systém, ktorý nepredpínajte stetch fóliu medzi dvoma valcami v stroji ešte pred ovinovaním palety a tým sa fólia šetrí a nepôsobí žiadnym ťahom na produkt. Stretch fóliu možno nepredpínajte ľubovoľne nastavovať predpínanie z ovládacieho panela 150-400% .Táto predpínacie jednotka (pre-stretch) je ďalej doplnená o druhý napínací systém (stretch) 0-100%, ktorý napína fóliu medzi strojom a paletou a ktorý možno tiež ľubovoľne nastavovať z ovládacieho panela. Patentovaný systém QLS potom umožňuje ľahké a rýchle vkladanie fólie medzi valce.

Ďalšie voliteľné príslušenstvo

Ovinovací stroj TECHNOPLAT CW je vybavený automatickou úchopovou, rezacie a zváracie alebo zahladzovacej jednotkou fólie typu CW.

 • Točňa Ø 1800 mm
 • Točňa Ø 1650 alebo 1800 mm a nosnosti max. 2500 kg
 • Nájazdová rampa Ø 1650 a 1800 mm nosnosť 2000 kg
 • Predĺžená nájazdová rampa Ø 1650 a 1800 mm nosnosť 2000 kg
 • Rám pre uloženie točne do podlahy Ø 1650 alebo 1800 mm
 • Výška stĺpa 2400, 2800 alebo 3100 mm
 • Prítlak pre výšku palety 1400-2200, 2400, 2800 alebo 3100 mm
 • Prítlak mechanický pre výšku palety 750-2200, 2400, 2800 alebo 3100 mm
 • Náhradná sada pre predpínanie PDS - 150, 200, 250 alebo 300%
 • Fotobunka pre tmavé produkty
 • R-Connect
 • Ropping device - spevňujúci lano z fólie
 • Diaľkové ovládanie
 • Lanko pre diaľkové začatie štartu
 • Predĺžená záruka o 12 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: Ovinovacie stroje s točňou
nekoupitelný:

Ovinovací stroje TECHNOPLAT CS a CW

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie