Zákaznícka podpora:post@unipack.cz

Značka: ROBOPAC
€0,01 / ks €0,01 vrátane DPH

Zvoľte variant

Ovinovacie stroje TECHNOPLAT SK a CW sú automatické baliace stroje a predstavujú inovatívne riešenia plne automatického balenia paliet. Ovinovacie stroje sú vybavené úchopovou, rezacie a zahladzovacej jednotkou vo verzii SK a vo verzii CW navyše zváračkou fólie, ktorá zaistí bezpečne zavarenie konca fólie na palete.

Detailné informácie

Ovinovací stroj: TECHNOPLAT CS FR - se zahlazovací jednotkou CS, mechanickým napínáním fólie FR a ovládáním napínání z ovládacího panelu
Na dotaz | TECHNOPLAT CS FR
€0,01 vrátane DPH
Ovinovací stroj: TECHNOPLAT CS PDS - se zahlazovací jednotkou CS, s fixním předepínáním fólie 250% a ovládáním napínání z ovládacího panelu
Na dotaz | TECHNOPLAT CS PDS
€0,01 vrátane DPH
Ovinovací stroj: TECHNOPLAT CS PVS - se zahlazovací jednotkou CS, s variabilním předepínáním fólie 0-400% a ovládáním napínání i předepínání z ov
Na dotaz | TECHNOPLAT CS PVS
€0,01 vrátane DPH
Ovinovací stroj: TECHNOPLAT CW FR - se svařovací jednotkou CW, s mechanickým napínáním fólie FR a ovládáním napínání z ovládacího panelu
Na dotaz | TECHNOPLAT CW FR
€0,01 vrátane DPH
Ovinovací stroj: TECHNOPLAT CW PDS - se svařovací jednotkou CW, s fixním předepínáním fólie 250% a ovládáním napínání z ovládacího panelu
Na dotaz | TECHNOPLAT CW PDS
€0,01 vrátane DPH
Ovinovací stroj: TECHNOPLAT CW PVS - se svařovací jednotkou CW, s variabilním předepínáním fólie 0-400% a ovládáním napínání i předepínání z ovlá
Na dotaz | TECHNOPLAT CW PVS

Podrobný popis

R-CONNECT

R-Connect je inovatívny systém značky ROBOPAC, ktorý je možné voliteľne objednať k stroju hneď, alebo v budúcnosti. Systém odosiela všetky technické informácie o stroji a balíkoch cykloch v reálnom čase a sprístupňuje ich v cloude spolu so štatistikami, ktoré potom možno použiť prostredníctvom jednoduchého internetového pripojenia z akéhokoľvek zariadenia (PC, tablet, smartphone atď.). Hlavnými cieľmi získanými pomocou R-Connect sú optimalizácia výroby, hodnotenie výkonu stroja, overenie parametrov výroby, štatistické monitorovanie spotreby fólie s možnosťou programovania a úpravy cyklov balenie, analyzovanie dát prostredníctvom integrovaného systému riadenia a údržba plánov; rýchle riešenie, a to aj preventívne, prostredníctvom signálov zasielaných uvedeným strojom predajcovi alebo priamo servisnému technikovi UNIPACK, ktorý tak môže dosiahnuť rýchle a presné diagnostiky a poskytnúť vzdialenej zásahy alebo zásahy na mieste, čím výrazne zníži prestoje stroja a cenu opravy.

Dotykový ovládací panel

Ovládací panel je mozgom Technoplatu, tu leží srdce stroje a technológie ROBOPAC, tj. Viacúrovňové ovládanie. Grafické rozhranie najnovšej generácie umožňuje jednoduché a okamžité použitie všetkých dostupných funkcií. Vysoko výkonná 7-palcová farebná dotyková obrazovka s ikonami špeciálne navrhnutými a vytvorenými spoločnosťou ROBOPAC viedla k implementácii funkcie multilevel CONTROL.

Rezací jednotka SK

Ovinovací stroj TECHNOPLAT CS je vybavený automatickou úchopovou, rezacie a zahladzovacej jednotkou fólie typu CS.

Zváracie jednotka CW

Ovinovací stroj TECHNOPLAT CW je vybavený automatickou úchopovou, rezacie a zváracie alebo zahladzovacej jednotkou fólie typu CW.

Ovinovacie jednotka FR

FR je napínacie ovinovacie jednotka s elektromagnetickou brzdou na vratnom valci. Sila napínania je nastaviteľná z ovládacieho panela 0-100%. Na začiatku cyklu je k dispozícii brzdová spojka pre ľahké zavedenie fólie na základňu palety. Elektromagnetická prachová brzda zaisťuje vysoko presnú kontrolu brzdného momentu a nevyžaruje žiadny znečisťujúce materiál.

Ovinovacie jednotka PDS

Ovinovacie jednotka PDS je fixná predpínacie systém, ktorý nepredpínajte stetch fóliu medzi dvoma valcami v stroji ešte pred ovinovaním palety a tým sa fólia šetrí a nepôsobí žiadnym ťahom na produkt. Štandardná hodnota predpínanie je stanovená na 250% ale možné voliteľne zmeniť na 150,200 alebo 300% .Táto predpínacie jednotka (pre-stretch) je ďalej doplnená o druhý napínací systém (stretch) 0-100%, ktorý fóliu ďalej prepína, ale teraz sa reguluje napínanie medzi paletou a ovinovacie jednotkou (ťah na paletu) a to z ovládacieho panela pomôcť elektromagnetickej brzdy prvého valca.

Ovinovacie jednotka PVS

Ovinovacie jednotka PVS je najmodernejšia variabilný predpínacie systém, ktorý nepredpínajte stetch fóliu medzi dvoma valcami v stroji ešte pred ovinovaním palety a tým sa fólia šetrí a nepôsobí žiadnym ťahom na produkt. Stretch fóliu možno nepredpínajte ľubovoľne nastavovať predpínanie z ovládacieho panela 150-400% .Táto predpínacie jednotka (pre-stretch) je ďalej doplnená o druhý napínací systém (stretch) 0-100%, ktorý napína fóliu medzi strojom a paletou a ktorý možno tiež ľubovoľne nastavovať z ovládacieho panela. Patentovaný systém QLS potom umožňuje ľahké a rýchle vkladanie fólie medzi valce.

Ďalšie voliteľné príslušenstvo

• Točňa Ø 1800 mm
  • Točňa Ø 1650 alebo 1800 mm a nosnosti max. 2500 kg
  • Nájazdová rampa Ø 1650 a 1800 mm nosnosť 2000 kg
  • Predĺžená nájazdová rampa Ø 1650 a 1800 mm nosnosť 2000 kg
  • Rám pre uloženie točne do podlahy Ø 1650 alebo 1800 mm
  • Výška stĺpa 2400, 2800 alebo 3100 mm
  • Prítlak pre výšku palety 1400-2200, 2400, 2800 alebo 3100 mm
  • Prítlak mechanický pre výšku palety 750-2200, 2400, 2800 alebo 3100 mm
  • Náhradná sada pre predpínanie PDS - 150, 200, 250 alebo 300%
  • Fotobunka pre tmavé produkty
  • R-Connect
  • Ropping device - spevňujúci lano z fólie
  • Diaľkové ovládanie
  • Lanko pre diaľkové začatie štartu
  • Predĺžená záruka o 12 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: Ovinovacie stroje s točňou
nekoupitelný:

Ovinovací stroje TECHNOPLAT CS a CW

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: