Automatizácia

Jak postupujeme

Návrh řešení
Konstrukce a vizualizace
Vlastní výroba
Instalace a programování

Čo ponúkame

  • Výroba baliace linky na mieru
  • Návrh a výroba dopravníkových systémov
  • Návrh a predaj baliacich strojov
  • Inštalácia, programovanie, uvedenie do prevádzky
  • Zaškolenie obsluhy, záruka, servis
  • Dokumentácia, návody, kusovníky
  • CE, Prehlásenie o zhode, revízia

Naše referencie

Kontakt na specialisty

Vedúci výroby

UNIPACK Třinec
Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)

Jakub Ligocki

+420 739 204 777

ligocki.j@unipack.cz

Technická podpora

UNIPACK Třinec
Nebory 461
739 61 Třinec (Mapa)

Václav Sekula

+420 737 238 090

sekula@unipack.cz

Vodiaceho dvojitý dopravník z modulárnych pásov

Vodiaceho dvojitý dopravník UNIPACK je možné využiť tam kde je nutné vybudovať průjez alebo priechod medzi dopravníkovými dráhami. Dopravník posúvajú po klasickej električkovej koľaji, ktorá je zaliata do podlahy. Dvojité prevedenie dopravníka potom umožňuje nájazd 2 paliet, keď jedna už stoja a druhá stále nabieha. Pásový dopravník z modulárnych pásov je výhodné použiť všade tam kde sa paleta s produktom pohybuje v oboch smeroch to znamená pozdĺžne aj priečne. Produkt so zlou orientáciou sa vďaka pásom na palete nepohybuje, nerostřese sa a nezrúti.

Zdvíhacie lamelový dopravník

Zdvíhacie dopravník z modulárnych pásov ľudovo povedané lamelový dopravník sa používa všade tam, kde je potrebné prekonávať viac výškových úrovní. Zdvíhacie dopravník z modulárnych pásov UNIPACK využíva špeciálny spemiální riadiaci systém snímanie polohy kedy pomôcť inkrementálnych čidiel sníma výšku produktu a nie je nutné snímať každú polohu zvlášť. Vodiaceho plochu z modulárnych pásov je vhodné voliť vtedy ak má produkt zlú orientáciu.

Presúvacia dopravník

Presúvacia dopravník UNIPACK alebo tiež presuvné presúva paletu, ktorá ide po dopravníkové dráhe, doprava alebo doľava na inú dopravníkovú dráhu. Možno využiť aj ako rohový dopravník. Po presunutí palety na inú dopravníkovú dráhu sa paleta otočí o 90 °. Modulárne pásy zaisťujú stabilitu produktu.

Kontaktný formulár

Nevyplňujte toto pole: