Páskovací stroj MOSCA SONIXS MP

• Páskovanie kartónu a kartonáže
  • Páskovanie krabíc a produktov

Produkt sa už nepredáva

Tento produkt využijete na: Univerzálny páskovací stroj MOSCA s páskovacou hlavou najnovšej generácie pre ultrazvukové zváranie SONIXS. Páskovací stroj MOSCA SONIXS-MP je vhodný do najnáročnejších prevádzok. Páskovanie krabíc, páskovanie tlačovín alebo páskovanie obálok nebolo nikdy tak efektívne ako teraz - SONIXS.

Páskovací stroj MOSCA SONIXS MP

Výrobca produktu: MOSCA

SONIXS znamená patentovanej ultrazvukové zváranie pásky. SONIXS Vám prináša bezúdržbovosť, rýchlosť a spoľahlivosť aká je bezkonkurenčná! Zariadenie je mobilné. Prednosti páskovacieho stroja sú: autodetekcia konca pásky / prázdnej cievky a automatické vysunutie zbytku pásky, automatické zavádzanie počiatku pásky novej cievky, elektronicky regulovateľnou silou napnutia pásky, inteligentný monitoring a regulácia dosahovaného ťahu pásky pre produkty rôznych veľkostí nastaviteľná zvonku stroja, soft program pre delikátne produkty , nerezová pracovná doska s oblými hranami, voliteľné bočné / predné vysúvanie cievky s páskou, ergonomická spínacia plošina nahrádzajúca nepohodlný spúšťací pedál, stroj disponuje automatickým odstraňovaním chybných alebo prázdnych úväzkov.

Parametre produktu:

Prevádzkové napätie 230V, 50/60Hz, 1PH
Pracovná výška 820-925 mm
Typ páskovacieho rámu štandard
Šírka pásky 5-10, 12 mm
Voliteľná veľkosť rámu ÁNO
Sila utiahnutia 1-40 kg (podľa šírky pásky)
Pôdorys stroje 1356x600 mm
Spojenie pásky zváranie-ultrazvuk
Výkon stroja (cyklov / min.) 55-70 (podľa vel.rámu)
Viazacia páska PP-polypropylénová
Štandardná veľ. rámu (ŠxV) 600-1000x500-800 mm

Dokumentácia

Súvisiace video

Otázky a komentáre

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre. Buďte prvý!

Vložiť otázku

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné

Kontakt na obchodníka