Páskovač H-45 už s Li-lon batériou!

Aku páskovač H-45L

20. 12. 2012 | Firma UNIPACK predstavuje nový akumulátorový páskovač Helios H-45L teraz s Li-lon batériou Bosch. Tento veľmi rentabilné a ekonomický páskovač teraz neobmedzuje žiadny pamäťový efekt a pýši sa až 400 úväzky na jedno nabitie batérie. Páskovač H-45L spája pásku pomôcť vysoko efektívneho frikčního sváru a ovláda sa iba jedným tlačidlom. Helios H-45-L je akumulátorový páskovač novej generácie pre univerzálne použitie za bezkonkurenčnú cenu.

Hlavné výhody páskovače H-45L

• Li-lon batérie - nabíjanie batérie iba 45 min (20min. 75% kapacity)
  • Jednoduché nastavenie sily utiahnutie a doby zvárania
  • Ovládanie iba jednou rukou - uťahovanie spájanie aj odstrihnutie pásky jedným tlačidlom
  • Vysoká pevnosť frikčního sváru-až 80% pevnosti pásky
  • Vysoká rýchlosť napínania pásky - až 270mm/sec.
  • Vhodný pre polypropylénové PP aj polyesterové PET viazacie pásky šírky 9, 12 alebo 16 mm
  • Voliteľné príslušenstvo - náhradné batérie, náhradné nabíjačka, záves pevný, záves otočný, ochranná odkladacia plošinka
  • Robustný a ergonomický dizajn - pripravený do náročných prevádzkových podmienok-váha iba 4.2 kg
  • Bezkonkurenčná cena páskovače a servis UNIPACK

Aplikácie páskovače v priemysle

Páskovač Helios H-45L TRANSPAK je univerzálny a vhodný pre stredne ťažké a ťažké aplikácie v priemysle. Príkladom môže byť páskovanie tehál, tvárnic a ďalších stavebných materiálov, využitie v hutníctve pre páskovanie zväzkov rúr a profilov alebo tiež páskovanie dreva či kartónov, debien a kartonáže. Páskovač Helios H-45 má naozaj široký záber a je pripravený na neľahkú pracovnú záťaž.

Páskovač, záruka, servis

Ekonomický páskovač Helios H-45L je dostupný v sade spolu s Li-Lon batérií a rychlo nabíjačkou značky Bosch. Firma UNIPACK ponúka ročnú záruku na tento strojček vrátane záručného a pozáručného servisu. Páskovač Helios je univerzálny a vhodný pre stredne ťažké a ťažké aplikácie. Páskovač Helios berie do úvahy ťažké pracovné podmienky. Nabíjanie Li-lon batérie iba 45 minút a absencia pamäťového efektu je jehoveľkou výhodou. Páskovač Helios je akumulátorový páskovač novej generácie nemá v pomere kvalita a cena na našom trhu konkurenta. Viac informácií..