Nový páskovač ORGAPACK OR-T 120

Páskovač ORGAPACK OR-T 120

07. 01. 2013 | Firma ORGAPACK v spolupráci s firmou UNIPACK Česká a Slovenská Republika uvádza na trh nový typ akumulátorového páskovače pod označením OR-T 120. Páskovač je vhodný pre ľahké aplikácie s možnosťou jemného utiahnutie prevažne polypropylénovou PP páskou, tam kde hrozí nežiaduce deformácie produktu alebo obalu.

Hlavné výhody ORGAPACK OR-T 120

• Páskovač je vhodný pre ľahké aplikácie a citlivé páskovanie bez nebezpečenstva poškodenia obalu páskou - "SOFT mód"
  • Automatický mód-páskovanie iba jedným tlačidlom - eliminuje chybu operátora
  • Soft mód - pre páskovanie jemných produktov - utiahnutie len 150-750N (bežný režim 400-1200N)
  • Trvanlivý a rentabilné-vyrobené vo Švajčiarsku z vysoko kvalitných dielov - SWISS MADE
  • Vysoký počet zvarov na jedno nabitie batérie (200-300)
  • Li-lon batérie - bez pamäťového efektu, nabíjanie iba 45min.
  • Jednoduché ovládanie - plne automatický režim, poloautomatický režim, manuálny režim alebo soft režim
  • Ergonómia a nízka hmotnosť páskovače - iba 3.4 kg

Využitie páskovače v priemysle

Páskovač je vhodný pre ľahké aplikácie a citlivé páskovanie bez nebezpečenstva poškodenia obalu napríklad prerezaním viazacou páskou. Páskovač je určený pre páskovanie prevažne polypropylénovou PP páskou. ORGAPACK OR-T 120 bol špeciálne konštruovaný pre využitie v ľahkom priemysle ako je potravinárstvo, elektrotechnika, logistika alebo pre páskovanie produktov, kartónu, krabíc a všade tam kde hrozí nebezpečenstvo poškodenia obalu.

Páskovač, záruka, servis

Univerzálny páskovač ORGAPACK OR-T 120 je dostupný v sade spolu s Li-Lon batérií a rychlo nabíjačkou značky Bosch. Firma UNIPACK ponúka ročnú záruku na tento strojček vrátane záručného a pozáručného servisu. Páskovač ORGAPACK OR-T 120 berie do úvahy náročné pracovné podmienky aj viaczmennú prevádzku. Nabíjanie Li-lon batérie iba 45 minút, absencia pamäťového efektu a až 300 úväzku na jedno nabitie batérie je veľkou výhodou tohto páskovače. Páskovač je vyrobený vo Švajčiarsku z veľmi kvalitných náhradných dielov. Viac informácií..