Nový páskovač MOSCA EVOLUTION v predaji!

Páskovač MOSCA EVOLUTION

22. 05. 2012 | Premiéra modelovej rady páskovačov MOSCA EVOLUTION prebehla tento rok v máji na medzinárodnom tlačiarenskom veľtrhu drupa 2012. Najnovšia generácia "Evolution" s modernými high-end technológiami nahradila predchádzajúcu sériu strojov MP, ktoré už obstáli v skúške času. Stroje sú pevné, spoľahlivé a ľahko ovládateľné. Nová zváracie jednotka jednotka "STANDARD-6" nastavuje nové štandardy pre automatické páskovacie stroje.

Páskovač EVOLUTION

MOSCA EVOLUTION ponúka:

• vyššiu rýchlosť páskovanie
  • vyššiu silu utiahnutie
  • ideálne cenu a garanciu 24 mesiacov

"Evolution" znamená vývoj a MOSCA Evolution znamená vývoj automatických páskovacie strojov. Pre rad MOSCA Evolution bol vyvinutý nový unifikovaný systém nastreľovanie viazacie pásky a nový zvárací agregát STANDARD-6. Stroje sú už teraz dostupné aj vo verzii s ultrazvukovým agregátom SONIXS, čo je pokrokový systém spájania viazacie pásky za studena. EVOLUTION predstavuje štandardizovanú modulárny rad strojov RO-MP-6-T, RO-MP-6-R sa RO-MP-6-B, ktorá ponúka nové možnosti a dáva priestor ponúknuť stroj podľa konkrétnych požiadaviek prevádzky. Stroje EVOLUTION sú dostupné v rôznych rozmeroch páskovacieho rámu, s dopravníkovým systémom a širokou škálou voliteľného príslušenstva. Spolu z Evolution prichádza aj bezkonkurenčná ponuka 24 mesačná garancia strojov v prípade zmluvy o nákupe vhodných viazacích prostriedkov výrobcov MOSCA alebo UNIPACK.

EVOLUTION je vhodný pre širokú škálu aplikácií
Páskovače řady MOSCA EVOLUTION 2012
  • TLAČ: pre veľkoobchodníkov, ktorí potrebujú rôzne druhy produktov rýchlo a spoľahlivo
  • KARTON: pre rýchle páskovanie zväzkov kartónov v krátkych lehotách