Nová teplovzdušná pištoľ RIPACK 3000

RIPACK 3000

25. 06. 2012 | Nová generácia teplovzdušných pištolí RIPACK 3000, ktorá bola predstavená už na veľtrhu Interpack 2011, je teraz v predaji! RIPACK 3000 pre balenie paliet a rozmerných produktov do zmrštiteľnej fólie je teraz rýchlejší, robustnejší, ergonomištější a stále s vysokým stupňom bezpečnosti. Firma UNIPACK ponúka, ako zástupca firmy RIPACK pre ČR a SR, dlhoročné skúsenosti s predajom a servisom týchto pištoľou.

Výhody RIPACK 3000

Balení do teplem smrštitelné fólie

• BEZPEČNÁ - bez nebezpečenstva popálenia vďaka unikátnej "studenej tryske"
  • PRAKTICKÁ - vylepšený systém zavesenia pištole v ťažisku
  • ROBUSTNÁ - hliníkové telo a tryska z nerezovej ocele
  • RÝCHLA - vďaka vyššiu tepelnej energii ušetrí 15% času oproti RIPACK 2200
  • ERGONOMICKÁ - vďaka otočnému ramenu držiaka
  • PRODUKTÍVNEJŠIA - žiadne oneskorenie v prevádzke vďaka opotrebovaniu zapaľovača (výmena trvá minútu bez použitia náradia)
  • POHOLNÁ- vylepšený úchopový grip pištole
  • NOVÝ BOX - Súčasťou sady RIPACK je nový kufor, na ktorý možno stúpnuť a zväčšiť výšku balení o 27 cm (nosnosť 120 kg)
  • PRÍSLUŠENSTVO - voliteľne je možné dokúpiť predlžujúce násady až do dĺžky 2m a ďalšie príslušenstvo
  • RIPACK 2200 stále v predaji!