Akumulátorový páskovač OR-T 260

• OR-T - závesný oblúk

Cena 2 274,50bez DPH 2 752,20 s DPH

Vernostná zľava 2%

Vernostná zľava Pri druhom a každom ďalšom nákupe máte nárok na "Vernostnú zľavu 2%".
Stačí sa len prihlásiť do svojho profilu a využiť vernostnú zľavu.
Využijte také funkci "Opakovat objednávku".

Množstevná zľava 1% - 4%

Množstevná zľava Pri každom nákupe nad 120 € s DPH máte nárok na "Množstevnú zľavu".
Pri nákupe nad 120 € získate zľavu 1%.
Pri nákupe nad 200 € získate zľavu 2%.
Pri nákupe nad 400 € získate zľavu 3%.
Pri nákupe nad 800 € získate zľavu 4%.

Dostupnosť: skladom

Tento produkt využijete na: Ručný akumulátorový páskovač OR-T 260 je univerzálny páskovací strojček pre viazanie paliet polypropylénovou PP a polyesterovou PET viazacou páskou. Akumulátorový páskovač napne pásku pomocou elektromotora a následne pomocou trecieho mechanizmu pásku spojí zvarom. AKU páskovač má novo dotykový ovládací panel, signalizáciu zarovnania pásky a vykoná až 800 úväzkov na 1 nabitie.

Akumulátorový páskovač OR-T 260

Výrobca produktu: ORGAPACK

Hlavné výhody aku páskovačky OR-T 260
  • Trvanlivosť a návratnosť - Vyrobené vo Švajčiarsku - SWISS MADE - vysoko kvalitné materiály
  • Signaliza zarovnania pásky - pre zabezpečenie správnej polohy pásky a vyššiu bezpečnosť procesu
  • Premenná rýchlosť napínania - ovládanie tlakom prsta pri balení chúlostivého tovaru
  • Obľúbená páskovacia funkcia - pre rýchlejšie prepínanie nastavenia stroja pri zmene balenia tovaru
  • Dotykový ovládací panel - pre jednoduchšie nastavenie parametrov a informácie o stave stroja
  • Až 800 úväzkov na jedno nabitie batérie
  • Jednoduchá údržba a čistenie strojčeka
Popis funkcie páskovača

Pásku obopneme okolo produktu a vložíme ju do strojčeka. Páskovať môžeme v troch operačných režimoch.

• RUČNÝ REŽIM - Stlačíme tlačidlo č.1 a držíme ho až do okamihu, kedy sa strojček sám nezastaví dosiahnutím nastaveného napätia. Opätovným stlačením tlačidla môžeme pridať viac ťahu. Tlačidlom č.2 zahájime zvarenie a odstrihnutie pásky.
  • POLOAUTOMATICKÝ REŽIM - Stlačíme tlačidlo č.1 a držíme ho až do okamihu, kedy sa strojček sám nezastaví pri dosiahnutí nastaveného napätia. Napínanie môžeme kedykoľvek prerušiť napr. pre vloženie ochranných rohov. Po dosiahnutí napätia strojček sám začne zvarenie a odstrihnutie pásky.
  • AUTOMATICKÝ REŽIM - Krátko stlačíme tlačidlo č.1. Tým zahájime páskovanie a strojček sám pásku utiahne na prednastavené maximum, zvarí a odstrihne.

V okamihu, keď sa ozve akustický signál, svár dosiahol svojej pevnosti a strojček sa dá z úväzku bezpečne sňať. V hlučnom prostredí nám ukončenie chladnutia úväzku oznámi tiež odpočítavanie na displeji a rozsvietenie indikátora.

Certifikácia TüV3

Nová generácia strojčekov OR-T uspešne získala certifikáciu nezávislej organizácie TÜV. Firma ORGAPACK je tak výrobcom akumulátorových páskovacích strojčekov, ktorých výrobky túto certifikáciu získali. Certifikátom je overená vysoká kvalita a páskovacie strojčeky spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy a tým zaručujú bezpečnú prevádzku pre používateľov.

Parametre produktu:

Napnutie pásky AKU
Spojenie pásky AKU
Odstrihnutie pásky AUTO
Nastavenie doby zvárania ovládací panel
Nastavenie uťahovania ovládací panel
Druh viazacej pásky PP, PET
Šírka použiteľnej pásky 12-13, 15-16 mm
Hrúbka použiteľné pásky 0.5-1.0 mm
Napínacia sila 400-2500 N
Rýchlosť napínania 0-220 mm/s
Doba nabíjania batérie 15-30 min
Počet úväzkov na 1 nabitie až 800
Hmotnosť strojčeka 3.8 kg

Otázky a komentáre

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre. Buďte prvý!

Vložiť otázku

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné

Súvisiace produkty

Kontakt na obchodníka